Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Ветерани

У категорії матеріалів: 8
Показано матеріалів: 1-5
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам

Остап АНАТОЛЬСЬКИЙ, газета "Резонанс"
На базі Горохівської районної організації пенсіонерів МВС України "Ветеран" відбулася кущова семінар-нарада голів ветеранських організацій УМВС України у Волинській області, до участі в якій були запрошені чільники рад ветеранів Луцького міського та Іваничівського, Локачинського, Луцького і Ківерцівського районних відділів УМВС. Завдяки, передусім, організаторському таланту голови організації "Ветеран" Степана Гладуна учасники наради мали можливість узяти участь не лише в засіданні, присвяченому обміну досвідом роботи, а й у цікавій екскурсії місцями козацької слави, де кожного очікували приємні сюрпризи...
Актуально | Переглядів: 3051 | Додав: nekrot | Дата: 09.09.2010

або Лучанина Петра Зайця і через 12 років після виходу на пенсію називають "нашим участковим"

Андрій АНАТОЛЬСЬКИЙ, газета "Резонанс"
Майор міліції у відставці Петро Заєць сім років ніс службу з патрулювання в центрі міста Луцька, наводячи страх на правопорушників і нерідко затримуючи злочинців. Потім майже весь час аж до виходу на пенсію пропрацював дільничним. Мабуть, важко знайти міліціонера, який більш яскраво підтверджує, що в органах внутрішніх справ "колишніх не буває": по-перше, Петро Павлович і на заслуженому відпочинку отримує заохочення від УМВС України у Волинській області за наставницьку роботу з молодими працівниками служби ДІМ, і по-друге, на дільницях, котрі він свого часу обслуговував, його досі згадують або навіть вважають "своїм участковим".

Ветерани | Переглядів: 1358 | Додав: nekrot | Дата: 18.08.2010


Остап АНАТОЛЬСЬКИЙ
Нещодавно голову Горохівської районної організації пенсіонерів МВС України "Ветеран" Степана Гладуна нагороджено відзнакою "За сприяння органам внутрішніх справ України". Торік він був удостоєний відзнаки Асоціації ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ України "Медаль Асоціації ветеранів МВС України". А як з'ясував кореспондент "Резонансу", Степан Іванович – не лише один з найкращих голів ветеранських організацій міськрайвідділів волинської міліції, пенсіонерів ОВС, які сумлінно, професіонально і самовіддано виконували службові обов'язки, а й дуже цікава людина.
Цвях номера | Переглядів: 2302 | Додав: nekrot | Дата: 28.07.2010

А ордени заслужив і під час бойових дій, і "на гражданці"

Остап АНАТОЛЬСЬКИЙ, газета "Резонанс"
Мешканець села Дерно Ківерцівського району Волинської області Іван Гаркуша у шістнадцять років утік з ешелону, який віз юнаків і дівчат на німецьку каторгу, аби згодом піти на війну з ворогами свого народу, причому піти не раз, а тричі. Спершу він опинився в партизанському загоні, потім знехтував можливістю залишитись уже в радянському тилу і випросив направлення на фронт, а в 1950-51 роках, помінявши армійську форму на міліцейську, брав участь у боротьбі з незаконними озброєними формуваннями та групами. Змушений піти у відставку через інвалідність, воїн-орденоносець після бойових подвигів прославився й сумлінною працею, за яку теж отримав високу державну нагороду.
Цвях номера | Переглядів: 1864 | Додав: nekrot | Дата: 08.05.2010

Таку славну династію представляє заступник начальника УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області

Остап АНАТОЛЬСЬКИЙ, газета "Резонанс"
Заступник начальника управління Державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС України у Волинській області Юрій Ткачук є працівником органів внутрішніх справ уже в третьому поколінні. Його рідний дід Ткачук Василь Степанович у роки Великої Вітчизняної війни очолював міський відділок міліції на території визволеної від гітлерівців Польщі, а батько, Степан Васильович, присвятив службі в системі МВС майже 30 років життя і полковником міліції пішов на пенсію. До речі, Юрій Степанович нещодавно отримав не лише таке саме, як у батька, звання "полковник міліції", а й дорогоцінну сімейну реліквію, котру й сам сподівається передати нащадкам.
Люди в погонах | Переглядів: 1992 | Додав: nekrot | Дата: 23.04.2010

1-5 6-8

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту