Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Ветерани

У категорії матеріалів: 8
Показано матеріалів: 6-8
Сторінки: « 1 2

Сортувати по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам

Остап АНАТОЛЬСЬКИЙ, газета "Резонанс"
Підполковник міліції у відставці Ірина Дехтярук з листопада 1974-го по липень 1998 року служила у відділенні віз і реєстрацій Луцького міськвідділу УМВС України у Волинській області. Ця робота може здаватися не надто складною, проте в час падіння "залізної завіси" все було з точністю до навпаки. А крім того, Ірині Володимирівні доводилося виконувати практично будь-які інші завдання, пов'язані зі службою в органах внутрішніх справ, причому іноді з надто високим ризиком для життя – як-от, приміром, під час полювання на вбивцю-маніяка.
Ветерани | Переглядів: 1316 | Додав: nekrot | Дата: 26.03.2010

Лучанин Степан Назарчук - учасник бойових дій у Другій світовій війні, підполковник міліції у відставці. В юності пережив гітлерівську окупацію, у вісімнадцять літ воював на Першому Забайкальському фронті, а після розгрому Японії не знімав форму з погонами ще 26 календарних років: служив то у Збройних силах, то у військах МВС, то в позавідомчій охороні (нинішня Державна служба охорони), то в Луцькому міськвідділі внутрішніх справ. Досі Степан Олександрович відмовляв журналістам у розмові про пережите, проте напередодні цьогорічного Дня захисника Вітчизни поділився деякими спогадами з кореспондентом газети "Резонанс".
Ветерани | Переглядів: 1058 | Додав: nekrot | Дата: 23.02.2010


Нещодавно відсвяткував 80-річний ювілей учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, ветеран органів внутрішніх справ підполковник міліції у відставці Микола Васильович Самусь, житель міста Берестечка Горохівського району Волинської області.
Минають роки – і, на жаль, усе менше залишається серед нас таких людей, тих, хто зі зброєю в руках воював за мирне життя проти ворогів у воєнне лихоліття, а потім понад чвертьвіку захищав безпеку громадян та правопорядок на службі в міліції. Тож нічого дивного, що серед гостей Миколи Васильовича того святкового дня був і кореспондент "Резонансу".
Ветерани | Переглядів: 1092 | Додав: nekrot | Дата: 26.01.2010

1-5 6-8

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту