Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Така служба

У категорії матеріалів: 10
Показано матеріалів: 6-10
Сторінки: « 1 2

Сортувати по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам

Остап АНАТОЛЬСЬКИЙ, Олександр НЕКРОТ, газета "Резонанс"
Інспектор по роботі з населенням і громадськими формуваннями сектору дільничних інспекторів міліції Старовижівського РВ УМВС України у Волинській області капітан міліції Наталія Осійчук – постать, з якою читачі газети "Резонанс" уже давно знайомі. Щоправда, заочно – за публікаціями про діяльність старовижівської міліції, в яких часто-густо підіймаються теми, однаково актуальні для будь-якого населеного пункту і/або міськрайоргану внутрішніх справ: імідж міліції і її матеріально-технічне забезпечення, шахрайства, насильство в сім’ї та багато-багато іншого. Гадаємо, всій читацькій спільноті волинської правової газети буде цікаво ближче познайомитися з нашою дописувачкою і дізнатися про її службу в органах внутрішніх справ та трошки про особисте життя…

Така служба | Переглядів: 2785 | Додав: nekrot | Дата: 07.03.2010


Юлія ЛОКОТЬКО, ВЗГ УМВС України у Волинській області
В органах внутрішніх справ працює багато працівників, які займаються кожен своєю роботою. Оперативники розкривають злочини, слідчі розслідують усі обставини їх вчинення, дільничні інспектори відповідають за порядок на території, яка за ними закріплена, а за охорону громадського порядку несуть відповідальність насамперед співробітники патрульної служби.
Така служба | Переглядів: 2406 | Додав: nekrot | Дата: 26.02.2010


Ірина НОВОСАД, ВЗГ УМВС України у Волинській області
Патрульно-постова служба є головною ланкою міліції в сфері охорони громадського порядку в містах та інших населених пунктах. Можливо, на перший погляд цього не помітно, але від ефективності її діяльності в основному залежить стан охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю. Першими, кого ми зустрічаємо на вулиці в міліцейській формі, є патрульні наряди міліції. В нічну пору доби саме вони проходять вулицями сотні кілометрів, аби пильно оберігати спокійний сон громадян.
Така служба | Переглядів: 1553 | Додав: nekrot | Дата: 25.02.2010

6 лютого дізнавачі відзначають День служби


Робота співробітників служби дізнання полягає у досудовому розслідуванні злочинів невеликої та середньої тяжкості. Дізнавач порушує справу, розслідує її до встановлення особи, після ідентифікації фігуранта має вкластися в 10 днів для передачі матеріалів слідчому, який уже в свою чергу пред'являє обвинувачення та закінчує слідство. Також однією з функцій працівників дізнання є проведення невідкладних слідчих дій у кримінальних справах, порушених за вчинення тяжкого та особливо тяжкого злочинів, після чого справа, теж протягом десяти діб, передається до слідчого підрозділу. Коротше кажучи, робота полягає у проведенні процесуальних дій із встановлення обставин злочину і винних у його вчиненні осіб, а також прийняття відповідних рішень у кримінальній справі. На Волині найбільший обсяг такої роботи виконують працівники сектора дізнання Луцького міськвідділу УМВС України в області.
Така служба | Переглядів: 1650 | Додав: nekrot | Дата: 06.02.2010


16 січня відзначав своє професійне свято особовий склад роти міліції особливого призначення "Беркут" УМВС України у Волинській області. Адже цього дня 18 літ тому, тобто 16.01. 1992 року, Міністерством внутрішніх справ був виданий наказ про створення в Автономній Республіці Крим, областях, а також у містах Києві та Севастополі підрозділів міліції швидкого реагування "Беркут", які у травні 2004-го реорганізовано в підрозділи міліції особливого призначення. Сьогодні без "беркутят" просто неможливо собі уявити систему МВС – настільки необхідним є їхнє вміння швидко, оперативно та професійно вирішувати складні завдання з охорони громадського порядку, забезпечення захисту прав і законних інтересів громадян від злочинних посягань.
Така служба | Переглядів: 7176 | Додав: nekrot | Дата: 26.01.2010

1-5 6-10

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту