Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Знай наших!

Найспортивніша міліцейська сім'я Волині

Андрій АНАТОЛЬСЬКИЙ, газета "Резонанс"
Хто вони – переможці змагань "Тато, мама, я – спортивна міліцейська сім'я"? Яке місце посідає спорт у повсякденному житті цієї родини? Який спосіб життя ведуть, чи люблять екстремальний відпочинок? Нарешті – що дивляться по телевізору: спортивні змагання чи все ж серіали про кохання? Щоб задати ці та інші питання, журналіст "Резонансу" вирішив познайомитись із сім'єю Заболотних ближче. Виявилося, що...


Глава сім'ї – експерт-вибухотехнік Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України у Волинській області майор міліції Ігор Заболотний – дійсно займається спортом: змалечку і досі. Коли ходив у перший клас середньої школи, бабуся привела його в секцію футболу. Спершу займався найпопулярнішою у світі грою аж до останнього дзвоника, а потім після школи вступив до Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, який обрав саме через те, що там була сильна футбольна команда: ректор любив "гру мільйонів" і хотів мати в стінах вишу колектив професіонального рівня. У 2000-2002 роках команда інституту грала у першій лізі (східна зона) першості України з футзалу.

Отримавши диплом і повернувшись на Волинь, Ігор Заболотний грав за різні команди в чемпіонаті області, а згодом став "легіонером" – захищав кольори команд Рівненщини. І, безперечно, майор міліції виступає на футбольних змаганнях за УМВС України у Волинській області. Має перший спортивний розряд. Крім того, любить і інші ігрові види спорту.

Дружина Ігоря Аліна працює кравчинею в ательє. Коли навчалась у школі в шостому класі, пішла в ДЮСШ до секції баскетболу. Тренувалася, їздила з командою на змагання. Згодом секцію залишила, проте зі спортом розлучатися не стала. Займається для себе – бігає крос і кожного ранку робить зарядку. А ще має намір ходити в басейн.

Наймолодшу спортсменку в сім'ї звати Настя, їй вісім років. Ні в яку секцію не ходить, зате займається танцями у зразковому дитячому ансамблі танцю "Волиняночка" міського Палацу культури. Голів, очок, секунд там, звичайно, немає, але хіба танці не фізичні вправи і не корисні для здоров'я?

У "веселих стартах" Заболотні брали участь і раніше – до того, як УМВС України в області та Волинська профспілка атестованих працівників ОВС почали проводити "Тато, мама, я – спортивна міліцейська сім'я". Двічі виступали на змаганнях, які організовував комітет із фізичної культури та спорту Луцької міської ради. Тоді результати показали скромні, але ж повністю поділяють думку, що перемога – не головне. Найважливіше – що тато з мамою перебувають у хорошій спортивній формі і донечці також змалку прищеплюють любов до спорту та здорового способу життя.

Ні Аліна, ані Ігор не курять, спиртним не зловживають і тим самим подають хороший власний приклад Насті. Ось тільки зарядку вранці роблять не всі утрьох, а лише мама. Дочка дуже вже любить поспати, а тата вночі нерідко викликають на службу (наприклад, проводити пожежно-технічну експертизу), після чого встати ще й на зарядку досить важко.

Спортивна міліцейська сім'я визнає лише активний відпочинок: екскурсії, походи, танці. Щоправда, екстремального нічого не пробували (мабуть, і правильно). В Ігоря й коло друзів переважно спортивне – колишні професіональні футболісти або майстри пожежно-прикладного спорту. Досі їздить у гості в Черкаси до товаришів по інститутській футбольній команді і сім'ю з собою бере.

До речі, Аліна – любителька футболу з великим стажем. Уболівала ще за команду Черкаського інституту пожежної безпеки, коли за неї виступав Ігор. Нині в сім'ї Заболотних немає такого, що чоловік хоче дивитися по телевізору спорт, а дружина вимагає переключити на інший канал. Цими днями навіть коли глава сім'ї на службі, Аліна дивиться ніщо інше як матчі чемпіонату світу з футболу. А потім телефоном повідомляє Ігорю, який рахунок і хто забив голи.

З команд, які беруть участь у мундіалі, Аліні найдужче подобається Бразилія. А ще разом з Ігорем згадують зірковий склад збірної Франції, яка в 1998 та 2000 роках стала чемпіоном світу і Європи – Зідана, Дешама, Лізаразю, молодого Трезеге та ін., – і шкодують, що нинішні змагання виявилися для французів провальними. Хоча, взагалі-то, Ігор ні за яку команду не вболіває, а просто любить хороший, цікавий футбол.

Усі троє надіються, що на змаганнях "Тато, мама, я – спортивна міліцейська сім'я" перемогли вперше, але не востаннє. Планують і в наступному році поборотися за головний приз. Між іншим, на веселих стартах, що пройшли нещодавно, виграли домашній кінотеатр, дві м'які іграшки, а Ігор, якого визнали найспортивнішим татом, – ще й електробритву.
Категорія: Знай наших! | Додав: nekrot (21.06.2010)
Переглядів: 1245 | Теги: змагання, тато мама я спортивна сім’я, УМВС України у Волинській області, Спорт

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту