Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Цвях номера

На Волині визначили найспортивнішу міліцейську сім’ю

Ірина НОВОСАД, ВЗГ УМВС України у Волинській області
Волинська обласна профспілкова організація атестованих працівників ОВС спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" провели змагання серед міліцейських сімей "Тато, мама, я – спортивна сім’я", які були приурочені до Дня захисту дітей.


16 родин працівників органів внутрішніх справ змагалися за звання найспортивнішої та головний приз – домашній кінотеатр – у спортивно-розважальному комплексі "Адреналін-сіті", куди з’їхалися сім’ї зі всієї Волинської області. Змагання стали не просто спортивною естафетою, а справжнім святом для дітей, які разом зі своїми батьками вправно виконували завдання арбітрів, веселилися на спортмайданчиках комплексу, їли смачне морозиво торговельної марки "Злата" та отримали чудові м’які іграшки від торгового дому "Тигрес".

– Сьогодні тут зібралися найкращі спортивні команди зі всієї області. На мою думку, змагання "Тато, мама, я – спортивна сім’я" – це хороший спосіб підвищити рівень фізичної культури не лише серед працівників органів внутрішніх справ, а й взагалі серед населення. Адже спорт – це завжди здоров’я і зміцнення духу кожної людини, – зазначив начальник УМВС України у Волинській області генерал-майор міліції  Іван Прошковський.

Перед командами судді змагань ставили цікаві та не надто складні завдання, щоб дітки, вік яких не перевищував 10 років, могли успішно пройти естафету. Міліцейські родини дружно стрибали у мішках і на скакалках, бігали з обручами на швидкість, котили м’ячі, їздили на самокатах, грали в хокей тенісними м’ячами.

Зрештою усі етапи змагань було успішно пройдено і визначено переможців конкурсу. Перше місце посіла сім’я Заболотних з Луцька, другими фінішувала сім’я Тарасюків із Ратнівщини, а третє місце виборола сім’я Бранюків зі Старої Вижви. Крім того, судді визначили найспортивнішу маму, тата та дитину. Ними стали  Інна Віжанська (м.Володимир-Волинськ), Ігор Заболотний (м. Луцьк) і Ольга Бранюк (смт Стара Вижва). Нагороди вручив заступник начальника УМВС - начальник управління кадрового забезпечення УМВС України в області полковник міліції Володимир Остапович.

До речі, деякі сім’ї вже мали досвід участі у таких змаганнях, але були серед них і новачки. Наприклад, сім’я Євсєєнко вперше брала участь у змаганнях, однак усі без винятку її члени дуже задоволенні, що все ж таки вирішили випробувати свої сили на "Арена-сіті". А от переможці змагань були добре підготовленими до естафет спортивних перегонів, які мали вже досвід участі у конкурсі "Тато, мама, я – спортивна сім’я".

Незважаючи на те, що журі визначило лише трьох переможців, змаганнями залишилися задоволеними усі, адже крім драйву та здорового конкурентного запалу кожна сім’я отримала неймовірний заряд адреналіну та подарунки від однойменного спортивно-розважального комплексу.

– Я приємно здивований, що міліцейські родини настільки спортивні та активні. Також я вважаю надзвичайно позитивним той момент, що керівництво волинської міліції організовує такі змагання для своїх працівників, піклується про їхнє дозвілля, чим у цілому зміцнює інститут сім’ї. Ми із задоволенням погодилися на співпрацю, й більше того, плануємо її у цьому напрямку продовжувати, – поділився своїми враженнями генеральний директор "Андреналін-сіті" Дмитро Гаврилов.

Директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Володимир Новосад також задоволений змаганнями. Особливо йому сподобалася активність міліцейських сімей, адже на спортивних перегонах були представлені усі райони Волинської області. Крім того, Володимир Петрович запевнив, що конкурс пройшов справедливо і без порушень, хоча він переконаний, що у таких змаганнях це не найголовніше.

Нагадаємо, що конкурс "Тато, мама, я – спортивна міліцейська сім’я" на Волині став вже традиційним: УМВС України у Волинській області та обласна профспілкова організація атестованих працівників міліції з ініціативи голови Профспілки Володимира Буравського проводять його втретє і цей добрий звичай планують продовжувати й надалі.
Категорія: Цвях номера | Додав: nekrot (02.06.2010)
Переглядів: 1873 | Теги: Спорт, тато мама я спортивна сім’я, начальник УМВС, УМВС України у Волинській області, змагання, Володимир Буравський, Володимир Остапович, Іван Прошковський

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту