Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Підсумки

Рік великих і добрих справ
Саме таким був 2009-й для Волинської обласної профспілки атестованих працівників ОВС України


Для Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України 2009 рік, який щойно минув, був вельми насичений знаменними подіями і важливими заходами. Це був рік непростий, зате успішний. Авторитет Профспілки значно зріс завдяки багатьом добрим справам, які не могли залишитися непоміченими, більше того – прославили її на всю Україну.


Нагадаємо, що в лютому 2009-го саме на Волині проходило виїзне пленарне засідання Профспілки атестованих працівників ОВС України, учасники якого з великим інтересом ознайомилися з досвідом роботи місцевої обласної профспілкової організації. У червні Волинська профспілка АП ОВС проводила звітно-виборчу конференцію, у серпні, спільно з Фондом ветеранів МВС у Волинській області, – заходи до Дня пам'яті загиблих працівників органів внутрішніх справ, а наприкінці року спільно з обласною організацією Асоціації ветеранів та пенсіонерів ОВС провела заходи з нагоди Дня ветерана міліції та взяла участь у святкуванні 18-ї річниці міліції України.
Протягом року 639 членів Профспілки одержали матеріальну допомогу на загальну суму 216200 гривень. Тридцять активістів профспілкових організацій в органах та підрозділах отримали відзнаки ПАП ОВС України і премії.
Було виділено 5 тисяч гривень на ліквідацію наслідків буревію в Любешівському районі, таку ж суму – на створення навчально-виховної програми з вивчення дітьми Правил дорожнього руху, 13 тисяч – обласній правовій газеті "Резонанс", співзасновником якої є профспілкова організація, надано безповоротну фінансову допомогу в сумі 1500 гривень на ремонт їдальні Управління МВС, у якій харчуються члени Профспілки. Чималу суму коштів виділено на участь волинської делегації у фінальному етапі всеукраїнського фестивалю творчості колективів ОВС України "Міліцейські зорі". А ще Профспілка придбала цінні призи трьом переможцям чемпіонату з більярду серед ветеранів УМВС України в області.
У час епідемії грипу та пневмонії було виділено 5 тисяч гривень на закупівлю понад 2 тисяч багаторазових захисних пов'язок, які роздано особовому складу УМВС України у Волинській області. У листопаді придбано два інвалідні візки вартістю близько 7 тисяч гривень, які вручено сім'ї колишнього начальника сектора БНОН Нововолинського міськвідділу УМВС майора міліції у відставці Миколи Рибіцького. 3 тисячі гривень виділено на лікування одного з членів Профспілки. Надано матеріальну допомогу і подружжю Манчиків – обоє онкохворі, глава сім'ї є пенсіонером органів внутрішніх справ.
Останньою хорошою справою 2009-го стало придбання новорічних подарунків дітям членів Профспілки та організація для них святкового ранку в облмуздрамтеатрі. На це витрачено загалом 62500 гривень. А станом на 14 січня 23-м членам Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ уже в новому 2010 році надано матеріальної допомоги на суму понад 7 тисяч гривень.
Олександр НЕКРОТ, газета "Резонанс"
На фото: Голова ПАП ОВС Анатолій Онищук, священник о.Олександр і голова ВОПО АП ОВС Володимир Буравський на святковому ранку у Волинському облмуздрамтеатрі ім.Т.Шевченка.
P.S.
Також читайте в "Подробицях" на тему "ПАП ОВС України":
МВС — у пошуках виходу
Що зробила міліцейська Профспілка
Категорія: Підсумки | Додав: nekrot (26.01.2010)
Переглядів: 1824 | Теги: хороші справи, ПАП ОВС України, Волинська профспілка АП ОВС України, Анатолій Онищук, Володимир Буравський

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту