Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Актуально

Начальник волинської міліції відвідав онкохворих дітей

Ірина НОВОСАД, ВЗГ УМВС України у Волинській області
В рамках проведення акції "Подаруй дитині надію на життя" начальник УМВС України у Волинській області генерал-майор міліції Іван Прошковський завітав з подарунками від обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України до Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання, де на лікуванні перебуває близько 30 дітей з онкогематологічними захворюваннями.


Саме для діток, котрі лікуються у гематологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні, працівники органів внутрішніх справ минулого тижня здавали кров, а 20 квітня начальник волинської міліції вирішив особисто познайомитися з хворими дітьми та принести їм подарунки, які хоч трішки зможуть покращити їм настрій.

Генеральний директор Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання Григорій Ващілін зазначив, що він надзвичайно високо оцінює доброчинну діяльність волинської міліції. Досі в області ще ніхто не надавав їм такої ефективної допомоги. Зокрема акція "Подаруй дитині надію на життя" допоможе вирішити ряд проблем, котрі пов’язані з реалізацією однієї з державних програм спрямованої на лікування онкохворих дітей. В рамках цієї програми дітки проходять курс хіміотерапії, до речі, на це держава виділяє досить значні кошти. Однак існує лише одна проблема – є ліки, є обладнання, є приміщення, але не вистачає крові. Хворий організм виробляє злоякісні клітини, які, за словами Григорія Ващіліна, лікуються дуже дорогими та якісними ліками. Проте в період проходження курсу лікування організм втрачає можливість самостійно виробляти клітини крові, тому його необхідно штучно наповнювати так званим тромбоконцентратом. Це препарат крові, який дає дитині можливість перенести серйозне хімічне навантаження та сприяє її швидкому одужанню. На думку генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання, візит начальника Управління МВС в області ще раз свідчить про небайдужість працівників міліції до розпочатої справи. В свою чергу медики наочно продемонструють замкнуте коло одужання: кров – хворий – здоров’я  хворого.

Звичайно, крім крові, хворі діти потребують особливої уваги, тепла та любові з боку дорослих, тому дітлахи з радістю приймали подарунки з рук Івана Івановича, раділи кожній книжці, іграшці, альбому для малювання, олівцям та фломастерам. 12-річна Вікторія розповіла, що подарунком задоволена. Дівчинка вже два місяці хворіє, тому час від часу вона повертається до лікарняної палати. Та незважаючи на це, Віка, як і всі її однолітки, має цілком дитячі захоплення: полюбляє танцювати, вишивати та малювати.

Завідувач гематологічним відділенням обласної дитячої клінічної лікарні Сергій Миронюк також надзвичайно задоволений ініціативою міліціонерів. Він розповів, що для онкохворих дітей це неабияка допомога, адже батькам дуже важко вчасно знайти донорів, аби забезпечити належне лікування препаратами крові. За словами лікаря, на сьогодні вже 123 міліціонери здали кров у Волинській обласній станції переливання крові, крім того, потік донорів з органів внутрішніх справ не припинятиметься протягом двох місяців.

Насамкінець начальник Управління МВС в області Іван Прошковський пообіцяв, що разом із генеральним директором медичного об’єднання він намагатиметься відродити донорство в області. Також Іван Іванович запропонував створити банк донорів, до якого увійдуть працівники органів внутрішніх справ, що зможуть за екстреної потреби здавати кров для онкохворих дітей.
Категорія: Актуально | Додав: nekrot (21.04.2010)
Переглядів: 1075 | Теги: донорство, УМВС України у Волинській області, подарунки, Іван Прошковський, кров, діти, начальник УМВС

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту