Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Цвях номера

Міліціонери діляться власною кров'ю з дітьми

Ірина НОВОСАД, ВЗГ УМВС України у Волинській області
Начальник УМВС України у Волинській області Іван Прошковський ініціював створення в області банку крові для онкохворих дітей.

15 квітня до Волинської обласної станції переливання крові прибуло близько 100 працівників внутрішніх справ, які добровільно погодилися взяти участь в благодійній акції "Подаруй дитині надію на життя". Кожен міліціонер здав 300 грамів своєї крові доля того, аби медики змогли виготовити необхідні ліки для дітей, які хворіють малокрів’ям, гемофілією, лейкемією та іншими складними і невиліковними хворобами.

Керівництво УМВС України у Волинській області започаткувало цю довгострокову акцію, яка триватиме протягом двох місяців та повторюватиметься щороку напередодні Міжнародного дня захисту дітей, розуміючи необхідність створення банку крові для забезпечення своєчасного надання необхідної медичної допомоги хворим дітям, працівникам міліції, членам їх сімей та пенсіонерам ОВС.

Сьогодні на Волині 11 онкохворих дітей, які перебувають на лікуванні, потребують термінового переливання крові та її компонентів. Реальна можливість їм допомогти – це здати кров. Всього в області на обліку з онкологічними та гематологічними хворобами перебуває 260 дітей.

Начальник УМВС в області особистим прикладом підтримав акцію й також здав 300 грамів своєї крові. Він зазначив, що це та реальна допомога, яку працівники міліції можуть надати хворим діткам:
– Щороку в Україні тисячі хворих дітей потребують нашої підтримки та допомоги. Часто переливання крові – це їхній єдиний шанс, аби врятуватися. Тому не варто забувати, що кожен з нас може зберегти життя хоча б одній такій маленькій людині, для цього лише потрібно поділитися з ними своєю кров’ю, – зазначив Іван Іванович.

В свою чергу головний лікар Волинської обласної станції переливання крові Юрій Кременець зазначив, що зі сторони працівників міліції – це неоціненна допомога, адже для виготовлення 100 мілілітрів альбуміну (препарат крові) потрібно стільки крові, скільки зможе здати 20 чоловік. Також лікар розповів, що ця акція проходитиме не лише сьогодні. Працівники ОВС з усієї області в районних відділеннях переливання крові також долучилися до створення банку крові.

Зокрема першими стали міліціонери Рожищенського РВ УВМС в області, які в кількості 20 чоловік також віддали свою кров для хворих діток. Таким чином, протягом двох місяців до обласної станції переливання крові щодня згідно з графіком приходитиме 50 працівників органів внутрішніх справ. Також кров надходитиме з кожного району Волинської області.

Щиро дякувала за таку ініціативу правоохоронців і голова правління обласного відділення дитячого фонду України Олена Грінченко. Вона у своєму виступі розповіла, що до неї по допомогу вже звернулося 10 опікунів хворих дітей-сиріт. Також Олена Грінченко зізналася, що дуже зворушена цією акцією, адже працівники міліції, крім того, що оберігають спокій громадян і забезпечують охорону громадського порядку, вони й піклуються про здоров’я знедолених дітей.

Після невеликого брифінгу начальник Управління та вищий особовий офіцерський склад першими здали кров. На щастя, після процедури всі почували себе добре й у голові ні в кого не паморочилося, тим більше, що багато міліціонерів стають донорами не вперше.

Правоохоронці, як і всі донори, отримали талон на 20 гривень та два дні вихідних. Проте міліціонери потім зізнавалися, що використовувати вихідні вони будуть згодом, адже найближчим часом у них багато робочих справ, мовляв, відпочивати ніколи.

На станції переливання крові, звичайно, всі працівники залишилися задоволеними проведенням акції, адже тепер у них є багато сировини, щоб виготовити ліки, які необхідні для життя не лише дітей, а загалом усіх хворих, для лікування яких потрібні препарати крові.
Категорія: Цвях номера | Додав: nekrot (16.04.2010)
Переглядів: 994 | Теги: начальник УМВС, Рожищенський РВ УМВС, кров, Іван Прошковський, пенсіонери ОВС, УМВС України у Волинській області, діти

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту