Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Знай наших!

На всеукраїнські змагання охоронців поїдуть ковельчани

Юлія ЛОКОТЬКО, ВЗГ УМВС України у Волинській області
З 1991 року, коли були проведені перші змагання "Кращий за професією" серед працівників Державної служби охорони, і до сьогодні злочинність росте і вчиться новим прийомам у своїй сфері. Тому з кожним роком перед працівниками міліції, а саме працівниками ВДСО постають все складніші ситуації – вимоги до їхньої роботи ростуть. Адже працівники Державної служби охорони повинні вміти миттєво зреагувати на сигнал "Тривога" та оперативно затримати злочинців. При цьому вони зобов’язані зробити це не завдаючи шкоди своєму здоров’ю та без необхідності здоров’ю злочинців.


На базі Училища професійної підготовки працівників міліції, що у селі Сокиричі Ківерцівського району, пройшов професійний конкурс серед працівників відділу Державної служби охорони при УМВС в області на звання "Кращого за професією". Змагання розпочались у червні. Протягом місяця підводяться підсумки по роботі в районі. Тоді групи затримання, які зайняли перші місця на районному рівні, їдуть до обласного центру і на базі училища міліції проводяться обласні змагання.Принцип змагань полягає у тому, що кожен має змогу боротися не тільки командно, а й індивідуально. Так, молодші інспектори груп затримання змагаються між собою у знанні своїх функціональних обов’язків, стрільбі та фізичній підготовці. Міліціонери-водії змагаються з уміння керувати та знання Правил дорожнього руху. При цьому якщо хтось не здає знання ПДР, то вибуває зі конкурсу та не допускається до практичної частини. Міліціонер-кінолог показує свої вміння із навчання закріпленої за ним службової собаки.Після цього пропонується відпрацювати ввідну ситуацію всією групою затримання. Задача полягає у тому, що невідомі озброєні особи захопили магазин з метою пограбування. Перед працівниками міліції ставиться задача миттєво зреагувати та затримати зловмисників. При цьому потрібно показати усі вміння охоплення території магазину, як правильно проникнути всередину та для яких саме цілей потрібні навчені службові собаки. Адже саме собака перший входить до захопленого приміщення. Якщо там хтось є, він подає голос і нападає на зловмисника, завдяки чому міліціонер знає, що всередині на нього чекає небезпека. Службові собачки, якщо до них представлений хороший міліціонер-кінолог, неодноразово за час своєї служби рятують життя людям. Під час відпрацювання ввідної задачі групам виставляються оцінки як позитивні за правильні дії, так і негативні за невірне їхнє виконання.

Отже, за результатами конкурсу "Кращий за професією" перше місце в командному заліку зайняли працівники Ковельського МВДСО, друге Луцького МВДСО і третє – Ковельського МВДСО при УМВС України у Волинській області, в дислокацій в місті Любомлі.

В особистих змаганнях молодших інспекторів перше місце зайняв Мілан Джоганек, друге – Олександр Ревуцький, третє – Михайло Пасаман. У змаганнях серед міліціонерів-кінологів перше місце виборов прапорщик міліції Сергій Заєць. Друге дісталося старшому сержанту міліції Сергію Давидюку, третє зайняв старший сержант міліції Мілан Муран.У змаганнях із вправного водіння перше місце посів старший сержант міліції Сергій Борищук, друге – старший сержант міліції Василь Арсенюк, а старший сержант міліції Володимир Богдан здобув третє призове місце. Усі призери змагань були нагороджені Почесними грамотами та грошовими преміями.

Група затримання, яка перемогла, у вересні цього року виступатиме у всеукраїнських змаганнях в Рівному на базі професійного училища підготовки працівників Державної служби охорони, на яких Волинь багато років займала призові місця. У 2007 році група затримання з Волинської області виборола друге місце та у 2008-му посіла перше. Також волинські працівники Державної служби охорони вже неодноразово беруть участь в змаганнях у Білорусі. Туди з’їжджаються представники із України, Молдови, Прибалтики та Російської Федерації. У всіх підготовка на високому рівні, та все одно Волинь на фоні інших держав показує хороші результати. Так, молодший інспектор СПГЗ роти міліції Камінь-Каширського ВДСО при УМВС України у Волинській області прапорщик міліції Олександр Ревуцький зайняв перше місце зі стрільби з пістолета Макарова.
Категорія: Знай наших! | Додав: nekrot (09.08.2010)
Переглядів: 2382 | Теги: ДСО, Кращий за професією, ВДСО при УМВС, Державна служба охорони

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту