Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Знай наших!

Собаки, повна екіпіровка, рукопашний бій і фальсифікати - у міліцейський День відкритих дверей

Ірина НОВОСАД, ВЗГ УМВС України у Волинській області
З метою підвищення іміджу міліції та довіри населення до повсякденної роботи працівників органів внутрішніх справ керівництво Управління МВС у Волинській області ініціювало проведення Дня відкритих дверей та здійснило гарнізонний розвод нарядів міліції, які заступають на охорону громадського порядку в місті Луцьку.


На замковій площі обласного центру зібралося чимало охочих на власні очі подивитися, якими спецзасобами і прийомами володіють захисники їхнього спокою.

До уваги громадськості та представників ЗМІ було представлено інформаційні стенди, які детально розповідали про діяльність різних підрозділів органів внутрішніх справ. Зокрема, УДАІ УМВС проінформувало присутніх про послуги, які пропонує Державтоінспекція, і порядок їх надання, виставило наряди ДАІ у повній екіпіровці та зі спеціальними засобами на службових автомобілях.

Про охорону майна громадян та про вартість на ці послуги розповідали працівники відділу Державної служби охорони при УМВС в області. Також для ознайомлення вони продемонстрували засоби охоронно-пожежної сигналізації та наряди ДСО і підрозділу "Титан" в повній екіпіровці на спецавтомобілях.

Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС продемонстрував службовий автомобіль – пересувну лабораторію – та засоби криміналістичної техніки, яка використовується підрозділом. Ця експозиція у пересічних громадян викликала неабиякий захват, особливо захисні костюми, гранати, дистанційні пристрої зацікавили юних відвідувачів Дня відкритих дверей УМВС в області, котрі їх приміряли та охоче фотографувалися.

Крім того, громадяни отримали можливість дізнатися про послуги, які надають дозвільна система та паспортно-реєстраційна служба.

Постійний натовп глядачів збирався також біля столів, де були виставлені вилучена у злочинців зброя, боєприпаси і фальсифікована продукція. Свою роботу продемонструвала і слідчо-оперативна група УМВС, основне завдання якої швидке реагування на повідомлення та злочини, що трапляються на території області.

Спецпідрозділ "Сокіл" та кінологічний центр свою професійну майстерність продемонстрували безпосередньо під час показових виступів перед присутніми на Дню відкритих дверей громадянами. Завершення кожного виступу супроводжувалося аплодисментами та захопленням з боку глядачів.

І насамкінець у рамках Дня відкритих дверей УМВС керівництво волинської міліції провело спільний інструктаж усіх патрульно-постових нарядів, які нестимуть службу на території обслуговування Луцького МВ УМВС України у Волинській області.
Категорія: Знай наших! | Додав: nekrot (22.05.2010)
Переглядів: 1460 | Теги: кінологічний центр, охорона громадського порядку, НДЕКЦ при УМВС, УМВС України у Волинській області, Луцький МВ УМВС, ВДСО при УМВС, Сокіл УБОЗ УМВС

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту