Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Знай наших!

Лучанка перемогла у всеукраїнському конкурсі малюнка "Міліція очима дітей"

29 грудня начальник УМВС України у Волинській області генерал-майор міліції Віктор Швидкий вручив грамоти та подарунки призерам обласного етапу всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Міліція очима дітей".

У конкурсі брали участь діти та онуки, молодші брати і сестри працівників міліції та пенсіонерів органів внутрішніх справ, а також вихованці підшефних шкіл-інтернатів віком від 6 до 16 років. Його метою є виховання підростаючого покоління на найкращих традиціях української міліції.
За словами голови журі конкурсу члена Національної спілки художників України, керівника арт-студії "П'ятерня" Тетяни Мялковської, діти танцюють і співають тому, що душа просить танцю і співу. А малюнки дають можливість дітям працівників міліції передати своє вболівання за тата, який носить погони, за маму, котра чекає його зі служби.
Як зауважила Тетяна Володимирівна, важливим є насамперед зміст, який дитина вклала в малюнок, але аж ніяк не висока майстерність. Тому батьки, які намалювали конкурсну роботу замість дитини або, ще гірше, попросили це зробити професіонального художника, зробили ведмежу послугу. Такого штибу роботи були відхилені й не змогли претендувати на призові місця, адже такі професіонали як пані Мялковська одразу бачать – де міліція очима дітей, а де щось зовсім інше. Якщо тато з мамою хочуть допомогти учасникові конкурсу, то для цього слід лишень розповісти дитині, що таке міліція. Не важливо також, чим зроблено малюнок – хоч простим олівцем, хоч фломастером ("що є в хаті"), – аби було видно, що конкурсант вивчив тему, творчо підійшов до її розкриття і попрацював старанно.
Генерал-майор міліції Швидкий вважає, що у той час, коли в ЗМІ про працівників ОВС подається забагато негативної інформації, учасники конкурсу малюнка показали, яким міліціонер є насправді – доброзичливим щодо порядних громадян, єдиним, хто справді стоїть на захисті людей. Начальник Управління МВС в області побажав призерам обласного етапу огляду-конкурсу стати відомими художниками, які прославлять наш Волинський край і, можливо, державу. А ще попросив якнайбільше розповідати про міліцію одноліткам, аби й вони мали позитивне ставлення до захисників правопорядку та безпеки.
На обласний конкурс, організований Волинською профспілкою атестованих працівників міліції спільно з управлінням кадрового забезпечення УМВС, було представлено близько 50 робіт. Переможці на огляду-конкурсу визначалися у трьох вікових групах по три призових місця у кожній.
Переможницею регіонального етапу конкурсу в першій віковій групі стала учениця 2-Б класу Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату Оля Мацилюк. У другій віковій групі перемогу здобула Даринка Остапович (на фото) – донька заступника начальника УМВС України у Волинській області Володимира Остаповича, друге місце посіла дочка співробітниці роти судової міліції "Грифон" Альона Олексюк, третє – вихованець Володимир-Волинської школи-інтернату Микола Тивонюк.
Переможницею конкурсу в третій віковій групі стала сестра працівника Ківерцівського райвідділу міліції Євгенія Щербяк, друге місце зайняла сестра співробітниці Рожищенського РВ УМВС Ольга Курдельчук, третє розділили дочка працівника Горохівського райвідділу міліції Тетяна Кусевич і учень Володимир-Волинської школи-інтернату Юрій Сахнюк.
Три роботи переможців регіонального етапу конкурсу взяли участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Міліція очима дітей". Лучанка Дарина Остапович посіла перше місце у другій віковій групі і була нагороджена Почесною грамотою Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України та цінним подарунком. Даринка вже не вперше бере участь у конкурсі і щороку дивує новим баченням ролі та функцій міліції. Цьогоріч вона представила на суд журі диптих "На захисті добра", де відобразила сакральний зміст служби охоронців закону – провела паралель між архангелами, які є небесними воїнами, і міліціонерами як захисниками добра та справедливості на землі. Коли виросте, дівчинка планує стати професіональним художником або дизайнером інтер'єрів.
Голова журі Тетяна Мялковська похвалила й інші роботи призерів обласного етапу конкурсу. В них, за словами фахівця, було добре висвітлено тему, професіональний рівень авторів відповідав віковій категорії, відчутна неабияка багатогодинна праця дітей, деякі конкурсанти підійшли з почуттям гумору, а дехто не побоявся застосувати багатофігурну композицію. Так, Євгенія Щербяк розкрила тему, актуальну напередодні Нового року: на її малюнку пильні співробітники патрульної служби затримали "на гарячому" зловмисника в костюмі Діда Мороза, який не приносить подарунки, а виносить цінні речі з чужих помешкань. Складну багатофігурну композицію, насичений малюнок створила наймолодша переможниця Оля Мацилюк. Робота Альони Олексюк вирізняється вишуканим колоритом, складністю кольорової гами, плановістю. А ось у малюнку Миколи Тивонюка все виражено по-чоловічому лаконічно, чудова графіка...
Отож іще раз вітаємо призерів, а всім, хто не переміг, кажемо – не засмучуйтесь, неодмінно беріть участь і в наступному конкурсі.
Роман ЛУЦЮК, газета "Резонанс"
Категорія: Знай наших! | Додав: nekrot (26.01.2010)
Переглядів: 6563 | Теги: Віктор Швидкий, ПАП ОВС України, Даринка, Міліція очима дітей, начальник УМВС, конкурси, Володимир Остапович

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту