Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Суд та діло

Жінку, що заморила сина голодом, посадять на п’ять років

Газета "Волинь-нова", "Волинські Новини"
Луцький міськрайонний суд нещодавно розглянув незвичайну кримінальну справу: 25-річна жінка-мати звинувачувалася в тому, що з її вини померла місячна дитина.


Суд дійшов висновку, що новонароджений малюк не мав належного догляду, медичного нагляду, регулярного збалансованого харчування. Судово-медичною експертизою було встановлено, що дитя не отримувало харчування протягом останньої доби. Попросити їсти воно ще не вміло. Якщо й пищало, то мати не чула, бо міцно спала.

(Інтернет-видання "Резонанс.Волинь" уже повідомляло про ці жахливі факти - див.: Повія заморила голодом місячного сина.)

На суді Євгенія була неговіркою, стриманою, свою вину визнала, каялася, що не звернулася до лікарів. І знову подумалось, що жінка могла впасти в стресовий стан, не маючи матеріальної і моральної підтримки навіть від рідних. Але ж інформація з компетентних джерел про її попередню бурхливу діяльність говорить зовсім про інше.

У міліції повідомили, що свого часу дівчина їздила на заробітки за кордон. Судячи з усього, вона там набула деякого специфічного досвіду в організації сексуального промислу. Згодом її судили за звідництво за ч. 2 ст. 302 КК України, але вона відбулася легким переляком, висновків не зробила. У 2006-2007 роках стала "куратором" повій у готелі "Світязь", оскільки на той час були засуджені попередні дві жінки - організатори-сутенерки.

На засіданні суду вона виглядала тихою, нерішучою, мовчазною, здавалось, мухи не образить. Насправді вона була дуже суворим повелителем проституток. У квартирі на вулиці Ветеранів у Луцьку зібрала декількох дівчат, яким ніде було жити, і не давала їм спуску, кричала і погрожувала, примушувала у будь-який момент іти на "роботу", контролювала "дисципліну", шукала клієнтів, домовлялася про "побачення" в саунах міста. За злочин - примушування до проституції погрозами, шантажем - Євгенія була засуджена умовно до чотирьох років з дворічним іспитовим строком. Мабуть, суд врахував, що вона має малолітню дитину.

Луцький міськрайонний суд визнав підсудну винною в скоєнні злочину за статтею 166 (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною) та ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України (залишення в небезпеці) і призначив покарання - 5 років 1 місяць позбавлення волі. При цьому враховано, що новий злочин горе-мати скоїла, будучи засудженою, під час іспитового строку. Також суд прийняв окрему постанову про призначення опікуна для малолітньої дитини, що перебуває в родині, і направив її за місцем проживання. Звісно, вирок не остаточний, може бути оскаржений до апеляційного суду області.
Категорія: Суд та діло | Додав: nekrot (07.05.2010)
Переглядів: 1038 | Теги: проституція, повія, вирок, горе-мати, суд, КК України, Кримінальний кодекс України, звідництво

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту