Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » "Стояти!"

Податкова міліція викрила "ліве" виробництво у Луцьку, але потрапила під звинувачення у рейдерстві?

ЗІК
Управління податкової міліції перевіряє заяву БМБанку стосовно розташування підпільного виробництва у приміщенні, яке перебуває під заставою. Про це сьогодні, 26 березня, під час брифінгу розповів начальник управління податкової міліції ДПА в області Микола Степанченко.


За словами Степанченка, до податківців надійшла заява банку про те, що на території підприємства, яка перебуває у заставі, працює незаконне виробництво.

Начальник відділення боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів Олег Кирикович підняв завісу таємничості стосовно проблеми.

Днями УПМ отримало повідомлення від комерційного банку про те, що у Луцьку ведеться незаконне пошиття дитячого одягу. Працівники податкової міліції зафіксували факт, що у приміщенні на вулиці Залізничній, 9 відчинені двері. Туди запросили представників банку і з’ясували, що там функціонує швейний цех. І все би нічого, але ця споруда перебуває у банківській заставі від приватної структури "АГУ".

А швейне виробництво розгорнуло ПП "Територія дитячої білизни". Відповідно до рішення господарського суду Волинської області "АГУ" визнано банкрутом і там працює ліквідаційна комісія. А відповідно до договору, розташовувати "ліве" виробництво там заборонено.

Загалом біля підприємства розгорнулася ціла епопея – то податківців не хотіли пускати туди, то навпаки, то приміщення опломбували, то пломби зривали. Представники підприємства запевняють, що виробництво працюватиме і далі (в цеху створено два десятки робочих місць).

Натомість митарі розповіли, що юридична адреса фірми не співпадає з наданою інформацією, адже на проспекті Волі, 54/22 зареєстроване кадрове агентство. А засновником, директором і головбухом "Території дитячої білизни" є одна особа. Щоправда, чоловік, кажуть податкові міліціонери, не хоче йти з ними на контакт і лише "телефоном дає вказівки юристу".

Прикметно, що представники БМБанку граються у "дипломатичну мовчанку". Наприклад, присутня на брифінгу представниця фінансової установи, яка не захотіла навіть відрекомендуватися, запевнила, що прес-служба банку готова прокоментувати ситуацію. Однак її слова спростували журналісти Волинського ТБ: із мобільного телефону кореспондента ЗІКу у режимі гучного зв’язку зателефонували до прес-служби і дали колегам послухати, як мовчать "банківські партизани".

Натомість в Інтернеті вдалося знайти інформацію про підприємство "Територія дитячої білизни". Згідно з нею, ця фірма розташована у Луцьку за адресою: вул. Залізнична, 9.
Категорія: "Стояти!" | Додав: nekrot (26.03.2010)
Переглядів: 1173 | Теги: рейдерство, незаконне виробництво, УПМ ДПА в області, підпільний цех

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту