Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » "Стояти!"

Міліціонер обеззброїв ревнивця, який приставив ніж до горла жінки

Юлія СІЛІЧ, ВЗГ УМВС України у Волинській області
Робота дільничного інспектора міліції потребує неабиякої сили волі. Кажуть: хороший той дільничний, якого рідко можна застати у кабінеті. Це свого роду психолог, адже йому доводиться бути в курсі ледь не всіх наболілих проблем громадян, знати, що відбувається у їхніх родинах, найпершим виїжджати на місце вчинення злочину, а іноді й ризикувати власним життям заради спокою і безпеки громадян.


Сержант міліції Андрій Татюк за час служби вже встиг оцінити реалії несення служби дільничного. Два роки він працює помічником дільничного інспектора міліції Луцького МВ УМВС України у Волинській області. За період служби поміж своїми соратниками зарекомендував себе з найкращої сторони.

Не дивлячись на свій молодий вік, Андрій Васильович обслуговує чи не найбільшу дільницю міста Луцька – №2. Розповідає, що на території обслуговування в основному проживають молоді сім’ї. Але серед них та їхніх дітей є багато осіб, які зловживають спиртними напоями, страждають на алкоголізм чи наркоманію. А це для дільничного немаленький клопіт, який іноді переростає у масштабні проблеми.

Так, днями молодому правоохоронцеві довелося неабияк ризикувати власним життям. Близько одинадцятої години вечора під час несення служби по охороні громадського порядку на своїй дільниці Андрій Васильович отримав повідомлення про звернення Наталії Л. Жінка повідомила своєму дільничному, що колишній чоловік у телефонному режимі погрожує їй фізичною розправою. А декілька хвилин по тому розбив вікно її квартири і намагався вдертися в помешкання.

 Не зволікаючи Андрій прибув на дану адресу і спробував заспокоїти потерпілу. Та через деякий час став свідком телефонних погроз від колишнього чоловіка жінки. А потім мав змогу з ним поспілкуватися – 32-річний Владислав Ч., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, приїхав на квартиру до колишньої дружини та продовжував їй погрожувати, не зважаючи навіть на присутність дільничного.

Під час відібрання пояснення ревнивий та обурений чоловік схопив кухонний ніж, який знаходився на столі, і пробив ним двері холодильника, а згодом приставив його до шиї дружини з погрозами, що вб’є. Не розгубившись та оцінивши ситуацію, Андрій спробував заспокоїти чоловіка і, вибравши момент, вихопив в останнього ніж. Однак розлючений чоловік встиг нанести дільничному тілесні ушкодження – порізав руку.

Дільничний інспектор міліції розповідає, що затриманий неодноразово мав проблеми із міліцією. Досить часто правоохоронці виїжджали на його сімейно-дебоширні сцени. Попереджували неодноразово, але чоловік був схильний до алкоголю, тому й реально не зважав на це.
Наразі зловмисник перебуває в Луцькому СІЗО. За даним фактом порушено кримінальну справу.

У службовій діяльності Андрія Татюка це перший екстремальний випадок, який завдяки вмілим професійним діям, особистій мужності та рішучості мав щасливе завершення.
Категорія: "Стояти!" | Додав: nekrot (23.03.2010)
Переглядів: 1023 | Теги: Луцький МВ УМВС, затримання, тілесні ушкодження, ніж, дебошири, кримінальна справа, дільничний, погрози

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту