Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » "Стояти!"

У Рожищі міліція затримала "екстрасенса"

Юлія ЛОКОТЬКО, ВЗГ УМВС України у Волинській області
Дев’ятого вересня до чергової частини Рожищенського РВ УМВС України у Волинській області надійшло повідомлення від жительок міста Рожища, що їх ошукала „екстрасенс”. Невисока на зріст, пофарбованим у гранатовий колір волоссям Аліса, на перший погляд, може здатися не схожою на циганку. Саме тому її пророцтвам довірилися стомлені кожна своєю долею працівниці Рожищенської районної лікарні.


Ошукані жінки розповідають, що дівчина прийшла до кухні у лікарні та попросила чаю. Запропонувала погадати, стверджуючи, що по очах бачить усе про людину. Жінки зацікавились, адже коли все життя йде шкереберть, іноді здається, ніби хтось навів порчу, і починаєш прислухатись до так званих гадалок.

Тетяні Р. „ворожка” сказала, що у тієї хворі ноги, про що насправді вгадала. Дала якихось трав носити при собі, щоб допомогло. За допомогу жінка віддала усі гроші, які мала при собі, а саме 60 гривень. Потім поворожила ще кільком працівницям медустанови та дійшла черга до Любові Т. Увійшовши до комірчини, де „екстрасенс” проводила „прийом”, почула від циганки, що нещодавно у неї помер син, а дочка далеко. Разом з цими словами „ясновидиця” промовила, що на цьому горе жінки не припиниться – протягом сорока днів помре і дочка. Тому потрібно негайно діяти. Інакше почнуть умирати всі по черзі. Для порятунку рідних сказала циганка – потрібно по 900 гривень на кожного. Разом вони нарахували чотирьох людей: пані Люба, її дочка, зять та маленький онук. Суми, яку нарахували, у жінки не було, але вона попросила „ворожку”, щоб та допомогла, а решту грошей пізніше віддасть. Перелякавшись, що втратить ще одну рідну людину, Люба швидко поїхала на велосипеді додому, узяла дві тисячі гривень, які збирала сину на пам’ятник, і повернувшись, віддала циганці. А та у свою чергу вручила вбитій горем матері пучок якоїсь трави – мовляв, потрібно її носити біля серця – та обіцяла читати молитви за здоров’я рідних. Притому Аліса не хотіла втрачати контакт із жінкою, вона записала її мобільний номер та обіцяла подзвонити, адже дві тисячі, які отримала це недостатня сума, щоб урятувати близьких. Попрощавшись із Любою, циганка наголосила, що про їхню домовленість не можна нікому нічого говорити два роки, а то не вийде врятувати близьких.

Із надією в серці – врятувати дорогих для себе людей – жінка повернулась додому, та уже ввечері вона почала розуміти, що накоїла. З’явились думки, що вона стала однією з жертв циганських обманів, але вже було пізно. Наступного ранку, коли прийшла на роботу, Любу почали розпитувати її коліжанки: „Що трапилось, адже на тобі лиця немає?”. Жінка розповіла, що учора накоїла, піддавшись на злий задум циганки, яка просто хотіла заволодіти грошима.

У цей самий день до Люби разів із сім телефонувала Аліса. Вона почала розпитувати, як жінка спала та чи нікому нічого не говорила, бо не буде читати молитви. Разом із тим, не забуваючи про гроші, „гадалка” домовлялася про зустріч з потерпілою то на дорозі до одного села, то іншого. Але жінка відмовилась, говорячи, що вона на роботі та не має можливості вирватись, тому буде краще, якщо „спасителька” під’їде до лікарні, де зможе отримати замість грошей золоту каблучку дочки. З довгими ваганнями Аліса погодилась під’їхати до лікувального закладу на таксі, де її вже чекали працівники органів внутрішніх справ та дружний колектив Рожищенської лікарні.

Сьогодні Аліса затримана та утримується в ізоляторі тимчасового тримання Рожищенського РВ УМВС України у Волинській області. Сама підозрювана стверджує, що до лікарні прийшла запропонувати купити костюми, які вона начебто возить із Хмельницького. Стверджує ніби ніколи нікого не обдурювала. А насправді має дар бачити усе про людину зазирнувши їй у вічі. Навідріз говорить, що грошей ніяких не брала та ніколи нічого чужого не бере до рук. Але як показує її кримінальне минуле – це брехня. Адже два місяці тому набув законної сили вирок суду який присудив 22-річній Алісі три роки умовного покарання за крадіжку (ст. 185 ч. 2 КК України).

На даний час проти „ворожки” Аліси порушена кримінальна справа за ознаками ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) КК України і попереду суд. Хто знає, можливо, це покарання змусить дівчину припинити обдурювати людей та грати на їхніх болючих „точках”, адже сама, будучи хоч молодою, має двох дітей – семирічну дочку та однорічного сина, про яких почала думати тільки опинившись у камері.
Категорія: "Стояти!" | Додав: nekrot (16.09.2010)
Переглядів: 1866 | Теги: шахрайство, УМВС України у Волинській області, ворожка, затримано, Рожищенський РВ УМВС

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту