Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » "Стояти!"

Директор КХП уникав виклику до прокуратури

Анастасія ЛІВШУН, ВЗГ УМВС України у Волинській області
Працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС викрили директора КХП Михайла Г. у підозрі в економічному злочині.

Михайло Г. став деректором КХП у 1997 році. Уже в той час на хлібокомбінаті виявили недостачу великої кількості зерна і проти колишнього директора також була порушена кримінальна справа.

У 2008 році Михайло Г. уклав договір з Державним комітетом України з державного матеріального резерву про зберігання майже 25 тисяч тонн зерна. Згодом без дозволу хлібокомбінат переробив зерно на борошно і продав його. За даними правоохоронців, отримані 34,8 мільйона гривень директор підприємства забрав собі.

9 червня прокуратура Волинської області порушила кримінальну справу проти директора державного підприємства, зі складів якого зникли майже 25 тисяч тонн зерна.

Дізнавшись про порушення кримінальної справи проти нього, Михайло Г. усіма способами намагався уникнути виклику до прокуратури. Ліг у лікарню, але у той же день пішов звідти. Коли правоохоронці приїхали затримати підозрюваного в розкраданні зерна, то рідні сказали, що він на роботі, а на роботі сказали, що він у лікарні. В результаті правоохоронці змогли затримати авто, в якому знаходився Михайло Г., щоб особисто вручити виклик. Проте деректор КХП почав чинити опір. Врешті правоохоронцям удалося доправити громадянина до прокуратури.

Після проведення слідства по кримінальній справі в порядку ст. 115 КПК України було встановлено, що в 2009 році за вказівкою Михайла Г. на хлібокомбінаті було підроблено бухгалтерські документи про отримання від одного з підприємств, яке знаходиться в м. Києві, зерна в загальній кількості 8 тисяч тонн, хоча в дійсності попередньо вказане підприємство зерна на КХП в 2009 та в 2010 роках не поставляло. В тому числі за вказівкою громадянина Г. за документами в Державний комітет України з державного матеріального резерву, на розрахункові рахунки підприємства з м. Києва з Державного бюджету України безпідставно перераховано 8 млн. гривень.

В результаті 9 червня фігуранта кримінальної справи затримали, а 11 червня Луцький міськрайонний суд визначив підозрюваному запобіжний захід – утримання під вартою на час досудового слідства на два місяці. Проте невдовзі Апеляційним судом Волинської області директорові хлібокомбінату змінено запобіжний захід на підписку про невиїзд, оскільки той постійно нарікає на поганий стан здоров'я.
Категорія: "Стояти!" | Додав: nekrot (17.08.2010)
Переглядів: 969 | Теги: кримінальна справа, суд, прокуратура, прокуратура області, зловживання службовим становищем, УДСБЕЗ УМВС

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту