Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Люди в погонах

Молодий капітан – взірець для команди

Остап АНАТОЛЬСЬКИЙ, газета "Резонанс"
Начальник сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Луцького міськвідділу УМВС України в області капітан міліції Руслан Гамольчук є наймолодшим керівником підрозділу в найбільшому з міськрайвідділів волинської міліції. 8 червня 2010-го Руслан Віталійович відсвяткував свій 26-й День народження.


Народився оперативник у 1984 році в селі Веснянка Ківерцівського району. В органах внутрішніх справ із березня 2005 року. Починав оперуповноваженим відділу карного розшуку Луцького МВ УМВС. Згодом служив в управлінні боротьби з організованою злочинністю УМВС. Звідти й був переведений на нинішню посаду, яку обіймає з 24 жовтня 2008-го. 4 травня нинішнього року отримав звання капітана міліції.

Наймолодший начальник підрозділу в Луцькому міськвідділі аж ніяк не засиджується в кабінеті – сам бере участь в оперативно-пошукових заходах, переслідує і затримує злочинців. При цьому, ясна річ, і керує підлеглими операми капітан Гамольчук також вміло – продумує оперативно-розшукові заходи, ставить необхідні завдання. Високий професіоналізм дозволяє начальнику сектору БНОН швидко орієнтуватися в різних ситуаціях, що знову ж таки забезпечує успіх кожної операції та добрі результати роботи в цілому.

А тим часом служба в іменинника дуже специфічна і досить небезпечна. Адже мати справу доводиться переважно з наркозалежними громадянами, від яких можна чекати чого завгодно. Оперативні закупівлі, затримання злочинців та їх перевезення – все це дуже непросто. Та й загалом обстановка в місті досить складна: обласний центр – це ж не аграрний район, тут найбільше сімей із хорошими статками, а отже й підлітків та молоді, яких пробують втягувати в наркоманію. Між іншим, у 26 років на скронях Руслана Гамольчука вже помітна сивина...

Колектив підпорядкованого сектору Руслана Віталійовича дуже поважає. Для всіх своїх підлеглих (навіть старших за віком) він є взірцем опера, міліціонера. До того ж працівники СБНОН Луцького МВ УМВС часто чують: "Вам повезло з начальником". Як дізнався журналіст "Резонансу" від самих борців з незаконним обігом наркотиків у місті Луцьку, – заперечити на це їм нічого. Керівник у них спокійний, врівноважений, ставиться до підлеглих із розумінням, повагою, людяністю. І це нітрохи не заважає бути одночасно й дуже вимогливим. А допомагає у такій необхідній керівникові вимогливості звичка починати із себе: капітан міліції Гамольчук – максималіст, на роботі викладається сповна, а поза службою, як стало відомо в колективі з розповідей його дружини, багато займається самонавчанням, самовдосконаленням.

Керівництво міськвідділу його теж поважає, навіть ставить у приклад начальникам інших підрозділів. Безумовно, за відмінну службу Руслан Віталійович має багато заохочень. Та найцікавіше, що роботу міліціонера гідно оцінюють не лише в системі МВС, а й в інших відомствах. Адже в активі Гамольчука є й Почесна грамота від управління СБУ в області. Тут варто зазначити, що зі Службою безпеки України у служби БНОН співпраця постійна і тісна: спільно виявляють та перекривають міжнародні канали перевезення наркотиків.

Залишається додати, що колектив сектору БНОН від щирого серця вітає Руслана Віталійовича з Днем народження, бажає завжди залишатися таким же розумним, хоробрим, надійним, витриманим, а також зичить подальшого професіонального та кар'єрного зростання.

Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,
Щоб радісний настрій у серці не згас,
Все світле, все гарне, що треба людині,
Нехай неодмінно приходить до Вас!
Хай щастя приходить і ллється рікою,
Хай горе обходить завжди стороною,
Хай доля дарує Вам довгі літа,
А в серці завжди хай живе доброта!
Категорія: Люди в погонах | Додав: nekrot (09.06.2010)
Переглядів: 2267 | Теги: УСБУ в області, наркотики, міліція, Луцький МВ УМВС, БНОН

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту