Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Цвях номера

Начальник міськво Калуш таки брав хабара. Притім тричі

Волинські Новини
Співробітники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю (УДСБЕЗ) УМВС України у Волинській області затримали під час отримання хабара начальника управління освіти Луцького міськвиконкому Сергія Калуша.


Як повідомляє газета «Волинь-нова», із достовірних джерел стало відомо, що злочинна діяльність цього посадовця була під пильним контролем правоохоронців. Принаймні, три останні місяці, відколи в його службовому кабінеті з дозволу відповідних органів були встановлені спеціальні камери відеонагляду.

Камери й зафіксували кілька фактів зловживань службовим становищем головним освітянином обласного центру. Із зрозумілих причин (поки триває слідство) події, зняті на плівку, не коментуються.

Хоча ходять чутки, нібито фігурує три факти отримання хабара. Останній зафіксовано 15 березня. У передобідній час у службовий кабінет Сергія Калуша навідались правоохоронці, які й засвідчили факт одержання державним службовцем 500 гривень в обмін на якусь послугу.

Прокурор Луцька Олексій Решетник у розмові з кореспондентом підтвердив факт отримання хабара і те, що прокуратурою міста порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 368. Запобіжним заходом щодо підозрюваного обрано підписку про невиїзд.

Заступники Луцького міського голови Лариса Соколовська і Анатолій Пархом'юк на вівторковій апаратній нараді вирішили не коментувати скандал щодо начальника управління освіти. За їх словами, точно не знають, у чому звинувачується Сергій Калуш.

Очевидно, що перший заступник Луцького міського голови мала на увазі і недавнє звинувачення у хабарництві начальника управління житлово-комунального господарства округу «Луцьк-Схід» Юрія Ющука, який підозрюється у вимаганні хабара в сумі 200 доларів у місцевого бізнесмена.
Категорія: Цвях номера | Додав: nekrot (18.03.2010)
Переглядів: 2234 | Теги: хабарництво, прокуратура, кримінальна справа, УДСБЕЗ УМВС, ДСБЕЗ

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту