Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Актуально

Відома на всю Україну ведмедиця Марта мігрувала на постійне проживання до Луцька
Ще на початку року захисники тварин турбувалися про те, що ведмедицю Марту тримали у жорстоких умовах у Кам’янець-Подільському готельному комплексі. Проте незабаром вона отримала домівку у зоокуточку «Лімпопо» у Львівській області. Звідти у четвер, 10 березня, клишонога мігрувала до Луцького зоопарку. Про подробиці перебування багатостраждальної тварини розповіла ВІПу заступник директора Луцького зоопарку Людмила Денисенко.

На початку січня цього року не в одній публікації у ЗМІ описувалась доля багатостраждальної ведмедиці Марти. Адже довгий період часу її утримували у неналежних умовах в одному із готельних комплексів Кам’янця-Подільського – спекотним літом не давали води, взимку вона спала на голому асфальті. Харчувалась тим, що добрі люди приносили.

Однак вже 3 лютого її вдалось вилучити у недобросовісних хазяїв і перевезти до нової домівки – зоопарку «Лімпопо», що в селищі міського типу Меденичі Дрогобицького району Львівської області.

Та на цьому історія не закінчилась. Як розповіла Людмила Денисенко, із Кам’янця-Подільська в рамках акції «Врятуймо дику тварину від жорстокого поводження» ведмедицю безкоштовно із документами передали до Луцького зоокуточку.

Таке рішення прийняли з міркувань, що у Луцьку є досвід роботи з цими тваринами. Більше того, зоопарк щорічно поповнюється маленькими ведмежатами. Ще одна причина – у «Лімпопо» більше немає ведмедів. До того ж наразі там займаються вольєрами для уссурійських тигрів, відповідно достатньо уваги приділяти гості вони не мають можливості.

Таким чином багатостраждальна Марта у четвер, 11 березня, потрапила до Луцького зоопарку на постійне проживання.

Відтепер разом із впійманим учора ведмедем у Луцькому звіринці налічується шість клишоногих – чотири дорослих особини та двоє ведмежат. Відповідно у зоопарку думають про ймовірний обмін тварин, щоб поповнити свою колекцію.

«Можливо, і хотілося б усіх залишати, тих малюків. Але це і годування тварин, які є досить великими. До того ж вони потребують різноманіття їжі. Однак оскільки є пара, яка розмножується, то немає сенсу тримати малюків», – пояснила Людмила Денисенко. Особливий акцент в такому випадку хочуть робити на парування.

Однак працівниця зоопарку сподівається також на продовження будівництва ведмежого містечка. В такому випадку вірогідно, що на шести ведмедях не зупиняться. «Тому, що тварина цікава і діти залюбки дивляться», – зауважила заступник директора Луцького зоопарку.
Категорія: Актуально | Додав: nekrot (17.03.2011) | Автор: Волинський інформаційний портал
Переглядів: 1828 | Теги: ведмідь на трасі

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту