Категорії розділу

Цвях номера [16]
Найцікавіше!
"Стояти!" [31]
Актуально [18]
Підсумки [2]
Реалії [9]
Суд та діло [4]
Позиція [1]
Корисно [5]
Знай наших! [7]
Така служба [10]
Люди в погонах [24]
Ветерани [8]

Статті

Головна » Статті » Актуально

Ветерани волинської і брестської міліції обмінялися досвідом

Володимир УПРАВА, газета "Резонанс"
20 серпня в Луцьку відбулася семінар-нарада з обміну досвідом роботи Волинської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України та Брестської обласної ветеранської організації органів внутрішніх справ Республіки Білорусь.

У семінар-нараді взяли участь перший заступник і заступник голови Асоціації ветеранів МВС України Павло Карлов і Віталій Волик, перший заступник голови Профспілки атестованих працівників ОВС України Ігор Шевченко, голови Львівської та Рівненської обласних ветеранських організацій Асоціації ветеранів МВС України Олександр Шикалов та Ігор Поляков, заступники начальника УМВС України у Волинській області полковник міліції Володимир Остапович і підполковник міліції Микола Лисюк, радник голови Волинської обласної ради Ольга Саган, учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, ветеран ОВС полковник міліції у відставці Володимир Єщенко. Республіку Білорусь представляла делегація ветеранів ОВС на чолі з головою Брестської обласної ветеранської організації Георгієм Длюбарским.

Варто зазначити, що напередодні – 19 серпня – гості з ближнього зарубіжжя побували у Волинському училищі професійної підготовки працівників міліції УМВС України в області. Зі слів голови Волинської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України Сергія Шелепіна, в Білорусі училище міліції всього-на-всього одне – у Мінську. В.о. начальника УПППМ Олег Гаврилюк детально розповів візитерам про училище та провів екскурсію. Білоруси поспілкувалися з курсантами і на запрошення господарів постріляли в тирі. Почуте й побачене викликало у них неабиякий інтерес.

Ясна річ, не менш цікавим для делегатів із РБ був другий день перебування на волинській землі. Розпочався він екскурсією в музей історії органів внутрішніх справ Волині. А безпосередньо на семінар-нараді присутні зокрема переглянули відеофільм про діяльність Волинської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України, підготовлений відділом зв'язків з громадськістю УМВС України в області, після чого заступник голови обласної і голова Луцької міської ветеранських організацій Володимир Буравський детально розповів гостям Волинського краю про наш досвід роботи. Володимир Антонович зокрема наголосив на тісній співпраці Ради ветеранів УМВС із керівництвом Управління міліції та обласною профспілковою організацією атестованих працівників ОВС України, яку очолює.

Перший заступник голови Асоціації ветеранів МВС України Павло Карлов поінформував гостей семінару-наради про історію та напрями діяльності Асоціації. Створено її було 7 жовтня 2003 року з ініціативи ветеранів центрального апарату МВС. Необхідність заснування Асоціації зумовлювалася тим, що, з одного боку, робота з ветеранами та пенсіонерами органів внутрішніх справ на той момент велася недостатня, а з іншого – кількість згаданих пенсіонерів значно зросла: до 160 тисяч...

На сьогодні Асоціація ветеранів МВС України нараховує 198 тисяч членів. Її головними завданнями є вирішення соціальних питань пенсіонерів ОВС і виховання молодих працівників міліції. Щороку проводяться збори активу обласних ветеранських організацій та обмін досвідом роботи. Налагоджено співпрацю з ветеранськими організаціями органів внутрішніх справ країн СНД. Надається матеріальна допомога ветеранам і пенсіонерам, зокрема потерпілим від повені, вирішуються питання забезпечення інвалідів візками тощо. До речі, цьогоріч у державному бюджеті України передбачено для Асоціації ветеранів МВС України 300 тисяч гривень. Також Асоціація добивається поступової ліквідації значної диспропорції в пенсійному забезпеченні пенсіонерів органів внутрішніх справ.

Після виступу Павло Павлович виконав приємну місію – вручив нагороди: Почесним знаком Асоціації ветеранів МВС України відзначені начальник УМВС України в області генерал-лейтенант міліції В'ячеслав Ходирєв (який саме перебував у відрядженні в Києві), голова Луцької районної ветеранської організації Євген Войтович, ветерани міліції Білорусі Георгій Длюбарский і Михайло Штик, який цього ж дня приймав вітання з Днем народження; відзнакою Асоціації ветеранів МВС України "Медаль "За заслуги" – заступник начальника УМВС Микола Лисюк, голови Ратнівської районної ветеранської організації Олександр Бенедисюк, Ківерцівської – Петро Гоменюк та Іваничівської – Геннадій Чупахін.

Жвавий інтерес учасників семінару-наради викликали виступи голови Львівської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України Олександра Шикалова, який розповів про цінний досвід роботи з відстоювання законних прав ветеранів та пенсіонерів ОВС України, і, безперечно, Георгія Длюбарского – про форми роботи Брестської обласної ветеранської організації ОВС Республіки Білорусь. Серед найцікавішого – те, що там первинні організації ветеранів та пенсіонерів ОВС є юридичними особами, працівники міськрайорганів добровільно перераховують їм одноденний заробіток, серед пенсіонерів проводять конкурси на кращого дільничного, співробітника карного розшуку тощо. А гість із Києва Ігор Шевченко поділився досвідом діяльності Профспілки атестованих працівників ОВС України – організації, аналогу якої в наших сусідів наразі немає, але є надія, що незабаром з'явиться.

По завершенні засідання на учасників семінару-наради чекали обід та концертна програма за участю співака, заслуженого артиста України Михайла Лазуки, баяніста-віртуоза, лауреата міжнародних конкурсів Всеволода Лазуки і танцювального гурту "Ремікс".
Категорія: Актуально | Додав: nekrot (21.08.2010)
Переглядів: 1627 | Теги: Володимир Буравський, Володимир Остапович, Микола Лисюк, Асоціація ветеранів МВС, ПАП ОВС України, Сергій Шелепін, ветерани ОВС

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту