FAQ

Головна » FAQ


Задум щодо створення Інтернет-видання rezonans.volyn.net виник іще навесні 2008 року. Спершу планувалося, що це буде розширена та вдосконалена електронна версія обласної правової газети "Резонанс". Згодом було прийнято рішення випускати Інтернет-видання для всіх, хто цікавиться правовою та кримінальною тематикою, сенсаціями, скандалами і надзвичайними подіями як на Волині, так і за її межами.
На жаль, через прикрі проблеми найрізноманітнішого характеру оновлення сайту декілька разів зупинялося. У січні 2010 року адміністрація інтернет-ресурсу вирішила розпочати "з чистого аркуша". 23 березня 2011 року - припинила діяльність видання. А в липні 2012 року - відновила один із контент-модулів: блог за назвою Луцька Альтернатива.

Редактором Інтернет-видання "Резонанс.Волинь" є директор (головний редактор) Колективного підприємства "Редакція газети "Резонанс" Олександр Некрот. Звідси всі взаємозв'язки волинської обласної газети "Резонанс" з інтернет-проектом РЕЗОНАНС.волинь.net.

(ДОПОВНЕНО 13 серпня 2012 р.) Між іншим, 13 липня 2012 року обласну газету "Резонанс" було перереєстровано на загальнодержавну газету "Резонанс-Проф".

Ні, ресурс РЕЗОНАНС.волинь.net абсолютно не є міліцейським. Ні УМВС України у Волинській області, ані інший співзасновник газети "Резонанс" - обласна профспілка атестованих працівників органів внутрішніх справ України - до нього стосунку не мають.

З цілого ряду як суб'єктивних, так і об'єктивних причин, котрі, вибачте, не підлягають розголосу.

Пошук по сайту

Про нас

Друзі сайту